Dom i Ogród

Z jakich materiałów produkowane są dywany z kolekcji Carpet Decor?

Redaktor

Redaktor

Pragnąc zapewnić sobie komfort podczas porannego wstawania, warto położyć obok łóżka chociaż niewielki chodniczek, który uchroni przed postawieniem stóp na zimnej podłodze. Będzie on też efektowną dekoracją jeśli dopasuje się go wzorem i kolorem do pozostałych elementów wystroju sypialni. Interesują Cię takie produkty? Dowiedz się, czytając dalej, gdzie je kupić!

Gdzie produkowane są dywany Carpet Decor?

W zależności od tego, jaką techniką są one wykonywane, mogą pochodzić z polskiej fabryki lub od indyjskich rzemieślników tkających je ręcznie. To nowoczesne wyroby, zachwycające designem i różnorodnością wzorów. Oglądając je, można się w nich zakochać i zapragnąć mieć je we wnętrzach swoich domów. Mogą nie tylko zachwycać, ale też inspirować. Ich ogromną zaletą jest też to, że łatwo się je czyści, a niektóre można nawet prać w pralce.

Jakich surowców używa się do ich produkcji?

Są to wyroby dla osób ceniących sobie jakość, ale też mających różne potrzeby. Dlatego tkane ręcznie dywany Carpet Decor najczęściej mają w swoim składzie wysokiej jakości wełnę z Nepalu lub Nowej Zelandii. W ofercie sklepów są też produkty z wiskozy, bawełny, wiskozy bambusowej, a nawet przędzy polipropylenowej, idealnej dla alergików.

W jakich stylach sprawdzą się te dywany?

Wyroby Carpet Decor można dopasować do aranżacji wnętrz w takich stylach jak:

  • nowoczesny,
  • klasyczny,
  • skandynawski,
  • boho.

Chcąc stworzyć nowoczesny wystrój salonu, wystarczy wybrać proste, geometryczne wzory lub kontrastowe, intensywne barwy dywanów, zestawiając je z nowoczesnymi meblami. W klasycznych wnętrzach sprawdzą się produkty w kwiaty lub z ornamentami, natomiast w skandynawskich można wykorzystać wyroby z motywami zwierząt, roślin lub z wzorami geometrycznymi. W eklektyczne wnętrze, urządzone w stylu boho, wkomponują się dywany z oryginalnymi, etnicznymi wzorami, wykończone np. frędzlami.

Czy w tej kolekcji są dywany przyjazne alergikom?

Wszystkie produkty są łatwe w czyszczeniu, więc łatwo pozbyć się z nich alergenów. Ale w ofercie są też dywany z włókien syntetycznych odpornych na rozwój pleśni lub grzybów. Bez względu na to, czy interesują Cię wyroby ekskluzywne, czy niedrogie syntetyczne, zapoznaj się z ofertą wybranego sklepu internetowego i złóż zamówienie!