Dom i Ogród

TOP 3 lodówki Samsung na 2022 rok

Redaktor

Redaktor

Poszukując praktycznej, funkcjonalnej i jednocześnie stylowej chłodziarki do swojej kuchni, warto zainteresować się ofertą marki Samsung. W asortymencie producenta znaleźć można bogaty wybór urządzeń, które przypadną do gustu każdemu, niezależnie od potrzeb oraz metrażu pomieszczenia. Poniżej przedstawiono kilka godnych polecenia modeli – warto się z nimi zapoznać i wybrać odpowiedni dla siebie.

Najnowsza kolekcja lodówek Samsung – te modele warto poznać!

Wybierając dla siebie chłodziarkę, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Liczy się wielkość, która idealnie wpisze się w możliwości metrażowe kuchni, pojemność – aby sprostała potrzebom wszystkich domowników oraz design – żeby pasował do ogólnej aranżacji. Bogata oferta lodówek Samsung pozwala znaleźć odpowiedni sprzęt. Wśród polecanych modeli można wymienić:

  • BESPOKE RB38A7B5D22 Czarna No Frost – jest dostępne w dwóch wysokościach, dzięki czemu bez trudu da się dopasować ją do wystroju kuchni i rozmieszczenia mebli. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala zapewnić przechowywanej żywności optymalne warunki, aby na długo pozostała świeża i nie straciła wartości odżywczych. Produkty z tej kolekcji są zaskakująco ciche – pracują na poziomie 35 dB. Ponadto można eksperymentować z ich ustawieniem, gdyż obejmują chłodziarki z zamrażalnikiem, oddzielny zamrażalnik oraz modele slim – do wąskich przestrzeni;
  • Samsung side by side RS65R54412C – to również urządzenie wykończone w czarnym kolorze. Model dwudrzwiowy sprawdzi się perfekcyjnie do domów, w których mieszka wiele osób – dla rodzin wielodzietnych będzie doskonały, ponieważ pomieści wszystkie niezbędne zapasy żywności. Na uwagę zasługuje kostkarka do lodu – dzięki niej zawsze można mieć dostęp do schłodzonych napojów. Półki wykonano ze szkła hartowanego, wbudowany jest też dystrybutor wody. System No Frost zapobiega osadzaniu się szronu i niweluje konieczność rozmrażania. Są w niego wyposażone niemal wszystkie lodówki Samsung;
  • model RF23 R62E3 B1 – to ciekawa konstrukcja składająca się z dwudrzwiowej chłodziarki umieszczonej nad szerokim zamrażalnikiem. Doskonale sprawdzi się, jeśli ktoś przechowuje dużo mrożonek lub samodzielnie mrozi produkty żywnościowe. Również jest wyposażona w kostkarkę, a przemyślany rozkład półek sprawia, że urządzenie jest zaskakująco pojemne. Kolor grafitowej stali wpisuje się w modernistyczne aranżacje, wnosząc do nich powiew luksusu i elegancji.

Jak widać, wybór jest spory, dlatego bez trudu można wyposażyć swoją kuchnię w odpowiedni sprzęt – funkcjonalny i stylowy.

Warto skorzystać z oferty lodówek Samsung – to urządzenia godne zaufania!

Chcąc mieć pewność, że chłodziarka spełni swoją funkcję i będzie służyć użytkownikom przez wiele lat, warto stawiać na sprawdzone modele od znanych producentów. Nie da się ukryć, że Samsung jest jednym z nich. Lodówki tej marki cieszą się dużą popularnością i chętnie są wybierane przez klientów. Różnorodny asortyment daje szansę na znalezienie idealnego modelu do każdej kuchni.