Motoryzacja

Ramki do tablic rejestracyjnych od producenta

Redaktor

Redaktor

Na co zwrócić uwagę przy montażu identyfikatora pojazdu? Wykorzystaj odpowiednie ramki do tablicy rejestracyjnej. Dowiedz się, dlaczego warto kupić je bezpośrednio od producenta i zaprojektuj produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Wybór odpowiedniej ramki

Przy zakupie ramki do tablicy identyfikującej samochód lub motocykl trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Po pierwsze, musi mieć odpowiednie wymiary. Rozmiar tablic identyfikacyjnych jest określony przepisami. Po drugie, powinna gwarantować solidne mocowanie i być odporna na uszkodzenia. Właśnie dlatego producenci posługują się materiałami o właściwościach antykorozyjnych oraz poddają swoje produkty testom wytrzymałościowym.

Właściciel pojazdu może zadecydować o wyglądzie ramki mocującej. Na opracowanie indywidualnego projektu często decydują właściciele firm, którym zależy na reklamie swojego biznesu. Mogą zamówić różnego rodzaju nadruki, na przykład oznaczenie logo, zdjęciem, hasłem reklamowym lub dowolną grafiką. To dobre rozwiązanie w przypadku autokomisów, agencji marketingowych i warsztatów mechanicznych.

Konfigurowanie ramek do tablic rejestracyjnych

Dobry producent doradzi klientowi przy wyborze technologii druku i materiałów. Wykonane przez niego ramki do tablic rejestracyjnych będą funkcjonalne, a zarazem spełnią estetyczne oczekiwania zamawiającego. Dużym zainteresowaniem cieszą się na przykład elementy zadrukowane drukiem cyfrowym, który umożliwia precyzyjne przedstawienie szczegółów grafiki oraz zachowanie dużej wyrazistości barw. Dobrym rozwiązaniem jest także zastosowanie nadruku holograficznego. W ofercie znajdują się różne wzory, w tym motywy kwiatowe, komiksowe i zwierzęce.

Bezpośrednio u producenta ramki można zamówić w atrakcyjnej cenie. Wycena zależy od indywidualnie wybranych przez klienta opcji. Warto skorzystać z internetowego konfiguratora i poczekać na określenie ceny planowanego zamówienia. Właściciele firm kupujący większe ilości produktów mogą liczyć na korzystne warunki współpracy.

Wysokiej jakości ramki mocujące

Postaw na najlepsze technologie druku i zamów modne, przyciągające wzrok ramki do swoich tablic rejestracyjnych. Pamiętaj o  obowiązujących w Polsce przepisach i zwróć uwagę na właściwe wymiary produktu. Sprzedawca doradzi Ci przy zakupie i sprawnie dostarczy zamówiony towar pod wskazany przez Ciebie adres.