Moda i Styl

Niewidoczne majtki — sposób na elegancki wygląd

Redaktor

Redaktor

Dobierając bieliznę, na przykład do stroju, kobiety muszą mieć na uwadze wiele kwestii, a jedną z ważniejszych jest odpowiednie ukrycie jej pod ubraniem. Co prawda przez jakiś czas panował trend eksponowania części stringów nad spodniami, jednak szybko przeminął, a i w czasie jego panowania wiele osób miało co do niego wątpliwości. Ogólnie uznaje się, że wystająca czy nawet odznaczająca się pod ubraniem bielizna odbiera stylizacji i noszącej ją kobiecie elegancję, więc warto dowiedzieć się, jak tego uniknąć. Przeczytaj tekst!

Majtki, których nie widać

Uniknięcie odznaczania się stanika pod ubraniem nie zawsze jest możliwe i nie zawsze potrzebne —  ważne, by jego elementy nie wystawały poza ubranie. Kiedy zatem wkłada się bluzkę bez ramiączek, trzeba zrezygnować z nich także w przypadku biustonosza. Również zapięcie nie powinno być widoczne w bluzkach z odkrytymi plecami. Opcji, by zapewnić sobie estetyczny wygląd, jest wiele, jak biustonosze z silikonowymi elementami (ramiączkami, zapięciem), obniżonym zapięciem czy znajdującym się na brzuchu, a nawet silikonowe nakładki na piersi. Panie z mniejszym biustem mogą też w ogóle ze stanika zrezygnować.

W przypadku majtek nie jest tak prosto. Jak zagwarantować sobie odpowiedni efekt, wkładając na przykład letnie cienkie spodnie albo elegancką spódnicę? W takich przypadkach często stawia się na stringi, jednak ich krój, choć tak skąpy, także może odznaczać się pod dopasowanymi ubraniami, co niestety nie wygląda dobrze. Jedynym sposobem, by zapewnić sobie odpowiedni efekt, są specjalne niewidoczne majtki , cięte laserowo i pozbawione szwów. Są one niezwykle gładkie, zatem nie widać ich nawet pod najcieńszym ubraniem. Ich budowa przekłada się też na wyjątkowy komfort użytkowania oraz sprawia, że szwy czy inne elementy nie odciskają się na skórze, co nieraz daje się we znaki na przykład w upalne dni, gdy ciało lekko puchnie.

Wyjątkowa bielizna —  dla doskonałego efektu

Rynek dostarcza rozmaite rozwiązania, łatwo jest zatem zapewnić sobie pożądany efekt i zadbać o elegancki wygląd. Trzeba tylko orientować się w tym, co oferują producenci bielizny.