Moda i Styl

Niewidoczne majtki, dyskretne biustonosze — sposób na elegancki wygląd

Redaktor

Redaktor

Bielizna, choćby najpiękniejsza, musi pozostać niewidoczna dla otoczenia, nieraz zatem trzeba mocno się postarać, by nie pokazać światu choćby fragmentu np. biustonosza. Czy to oznacza, że w wielu przypadkach trzeba zrezygnować z wyciętych bluzek albo dopasowanych spodni. Nie, gdyż z pomocą przychodzi specjalna bielizna, jak niewidoczne majtki albo staniki przeznaczone do konkretnych kreacji. Dowiedz się na ten temat więcej!

Niewidoczne podtrzymanie biustu

Wystające z bluzek czy sukienek elementy stanika nie wyglądają dobrze. Pokazywanie otoczeniu bielizny jest nieeleganckie, a poza tym w większości przypadków widoczne ramiączka, zapięcie stanika czy jego przód, na przykład w głębokim dekolcie, odbierają cały urok takich ubrań. Co można zatem zrobić? Wiele kobiet zadaje sobie to pytanie, zwłaszcza kiedy nie chcą lub nie mogą zrezygnować z założenia stanika, ale wcale nie trzeba tego robić, wystarczy przyjrzeć się temu, co oferuje rynek.

Wybór produktów zastępujących klasyczne staniki wtedy, kiedy nie mogą się one sprawdzić, jest bardzo duży, odpowiednie warianty mogą zatem znaleźć nawet na przykład kobiety o dużym biuście, wymagającym solidnego podtrzymania. Można postawić na przykład na:

  • staniki z silikonowymi lub odpinanymi ramiączkami,
  • biustonosze z obniżonym zapięciem lub tyłem wykonanym z silikonu, a nawet zapinane na brzuchu,
  • staniki z obniżonym mostkiem, idealne do wydekoltowanych sukni lub bluzek,
  • silikonowe miseczki lub nakładki, zastępujące stanik,
  • a nawet plastry czy taśmy podtrzymujące biust.

Co z majtkami?

Jak widać, w przypadku stanika opcji jest wiele, a jak jest z majtkami? Panie chcące uniknąć ich odznaczania się pod dopasowanym ubraniem zwykle stawiają na stringi zamiast np. fig, ale nie zawsze daje to oczekiwany efekt, gdyż nawet majteczki o tak skąpym kroju mogą być dostrzegalne pod bardzo cienkimi spodniami czy sukienkami. Poza tym nie dla wszystkich są one wygodne. Rozwiązaniem idealnym są specjalne niewidoczne majtki, bezszwowe, wycinane laserowo i wykonane z gładkiego, doskonale przylegającego do ciała (ale nieuciskającego) materiału.

Świetny wygląd w każdej sytuacji

Wieczorowa kreacja, letnia sukienka czy biurowy strój —  wszystkie te outfity wymagają odpowiedniego dobrania bielizny. Postaw na właściwe produkty i ciesz się wygodą oraz świetnym wyglądem.