Motoryzacja

Jak zamówić ramki do tablic rejestracyjnych?

Redaktor

Redaktor

Oznakowanie samochodu w Polsce to prawny obowiązek. Czy właściciele pojazdów mają wpływ na wygląd tablic rejestracyjnych? Okazuje się, że jest taka możliwość. Złóż wniosek o wydanie spersonalizowanych znaków lub zamów wykreowaną przez siebie ramkę mocującą.

Ramki do montażu tablicy

Niektórym właścicielom aut zależy na nadaniu im wyjątkowego wyglądu i sprawieniu, że będą bardziej rozpoznawalne. Zazwyczaj robi się to w celach marketingowych. Właściciele autokomisów, firm leasingowych, warsztatów mechanicznych i wulkanizacyjnych chętnie zamawiają spersonalizowane ramki do tablic rejestracyjnych . Można umieścić na nich wskazane przez siebie logo lub grafikę. To działanie w pełni zgodne z prawem. Wystarczy nie zasłaniać nadanych przez urząd oznaczeń. Oryginalna ramka to świetny sposób na reklamę. Dzięki niej można wyróżnić się wśród konkurencji i zostać zapamiętanym przez innych uczestników ruchu drogowego.

Kolejną metodą na spersonalizowanie auta jest złożenie wniosku o wydanie indywidualnej tablicy rejestracyjnej. Wówczas właściciel może wskazać pięć z siedmiu znajdujących się na niej znaków. To nieco droższa opcja od standardowego numeru seryjnego.

Mocowanie tablic rejestracyjnych

Przy zakupie ramki do tablicy identyfikującej pojazd trzeba zwrócić uwagę nie tylko na jej wygląd, ale też użyteczność. Powinna zostać wykonana z materiałów wyróżniających się dużą odpornością na zniszczenie, które doskonale sprawdzają się w warunkach zewnętrznych. Musi być odporna na korozję i szkodliwe działanie promieniowania słonecznego. Ponadto istotne jest solidne zamocowanie tablicy, by pozostała na swoim miejscu nawet pomimo stłuczki lub wypadku.

Producenci ramek oferują różne metody druku, w tym druk cyfrowy umożliwiający nadrukowanie zdjęć oraz doming gwarantujący żywe, przyciągające wzrok kolory. Przy składaniu zamówienia warto skorzystać z porady sprzedawcy i wybrać odpowiednie dla swoich potrzeb techniki produkcji.

Solidne ramki do tablicy rejestracyjnej

Jak widzisz, są różne sposoby na spersonalizowanie tablicy rejestracyjnej. Jednym z nich jest zastosowanie ramek wykonanych na indywidualne zamówienie. Skorzystaj z oferty dobrego producenta i postaw na solidne, odporne na uszkodzenia materiały. Do wyróżnienia Twojego auta wśród innych pojazdów możesz wykorzystać logo swojej firmy, zdjęcie lub dowolną grafikę.