Dom i Ogród

Czy warto wybrać kołki Fischer?

Redaktor

Redaktor

Czeka Cię montaż szafki? Instalujesz panele ozdobne na ścianie? A może – po prostu – chcesz powiesić w pokoju zdjęcia lub obrazy? Będą Ci do tego potrzebne odpowiednie kołki. Marka Fischer to producent akcesoriów cieszących się dużą popularnością wśród specjalistów i amatorów. Dlaczego warto je wybrać? Dowiedz się tego teraz!

Kołki Fischer – czym się wyróżniają?

Producent ten od lat wprowadza innowacyjne rozwiązania, wyprzedzające produkty jego konkurentów. Z jednej strony – są bardzo łatwe w montażu. Z drugiej – produkuje się je z wysokiej jakości tworzyw, w tym nylonu. To jednak nie wszystko, gdyż firma zapewnia systemy sprawiające, że kotwienie staje się znacznie skuteczniejsze – niezależnie od podłoża.

Szerokie zastosowanie

Marka ta dostarcza wszelkie akcesoria kotwiące dla amatorów i profesjonalistów. Kołki Fischer więc to m.in. produkty rozporowe, uniwersalne oraz ramowe. Poza jednak standardowymi propozycjami, w jej portfolio dostępne są absolutnie unikatowe linie, takie jak DUO. W tej serii znajdziesz artykuły idealne do montażu w gazobetonie, murze ceglanym, płycie kartonowo-gipsowej czy drewnie.

Sam producent określa te elementy jako „inteligentne”, gdyż – w zależności od grubości podłoża – same decydują o sposobie zwiększenia oporu. Mogą więc np. w klasyczny sposób działać rozporowo lub skręcać się, jeśli znajduje się na to odpowiednia przestrzeń. Co więcej – DuoTec pozwala wybrać optymalną głębokość. Po włożeniu rozkładanego elementu w otwór i dotarciu do wolnej przestrzeni, np. między regipsem a murem, należy tylko docisnąć element, w który wkręca się wkręt.

Sprawdź kołki Fischer!

Powyżej zapoznałeś się jedynie z częścią opcji, jakie dostarcza marka Fischer. Jej kołki są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych akcesoriów montażowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się na ich temat więcej – zajrzyj do dobrego sklepu budowlanego, mającego je w ofercie. Tam na pewno poznasz lepiej opisywane rozwiązania.